2009. április 24., péntek

Helyzetjelentés, 2009.04.24.


Örömmel* tájékoztatjuk a kedves érdeklődőket, hogy jelenleg közeledünk a 200-as létszámhoz, és több neves közéleti személy, művész, újságíró, médiaszemélyiség, ill. civil szervezet csatlakozását is üdvözölhetjük.

Mindenkinek köszönjük a jelentkezését - minden egyes ember és szervezet fontos.

Az emailek, papírívek feldolgozását, azaz az összesítését, ill. a visszaigazolások küldését folyamatosan végezzük. Ezzel párhuzamosan ezt a webhelyet (blogot) is bővítjük, formáljuk. Külön linkgyűjteménybe tesszük a csatlakozott szervezetek webcímeit.

Továbbra is várunk segítőket, személyeket, szervezeteket

  • a gyűjtőmunkához (papíralapú íveken gyűjteni, nyomtatni, betelt íveket begyűjteni, szkennelni, gépre vinni, saját ismeretségi körben, interneten, médiában teríteni)
  • szemlézéshez: forrásajánlásokat, webcímeket, infókat a holokauszttagadás témájában bel- és külföldről
  • társszerkesztőket, -szerzőket ehhez a bloghoz

Jelentkezni itt is lehet megjegyzés (komment) formájában, vagy írjon a holtvolt[kukacs]gmail[ponty]com címre. Ugyanide kérjük az esetleges kérdéseket, észrevételeket.

Mert erőforrásaink szűkösek, ill. némi technikai nehézséggel is boxolunk (sajnos[igaz: saját érdekünkben is] az igénybevett levelezőrendszer olyannyira ki van hegyezve a spamvédelemre, hogy nem enged bizonyos számú visszaigazolásnál többet küldeni zsinórban), ezért türelmet, megértést kérünk a válaszok tekintetében.

Köszönjük

_______________________________
* igen, tudjuk: itt az "öröm" kifejezésnek ambivalens kicsengése van, de most nincs időnk szofisztikáltabb szövegalkotásra


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

 
...