Örömmel* tájékoztatjuk a kedves érdeklődőket, hogy jelenleg közeledünk a 200-as létszámhoz, és több neves közéleti személy, művész, újságíró, médiaszemélyiség, ill. civil szervezet csatlakozását is üdvözölhetjük.
Mindenkinek köszönjük a jelentkezését - minden egyes ember és szervezet fontos.
Az emailek, papírívek feldolgozását, azaz az összesítését, ill. a visszaigazolások küldését folyamatosan végezzük. Ezzel párhuzamosan ezt a webhelyet (blogot) is bővítjük, formáljuk. Külön linkgyűjteménybe tesszük a csatlakozott szervezetek webcímeit.
Továbbra is várunk segítőket, személyeket, szervezeteket
- a gyűjtőmunkához (papíralapú íveken gyűjteni, nyomtatni, betelt íveket begyűjteni, szkennelni, gépre vinni, saját ismeretségi körben, interneten, médiában teríteni)
- szemlézéshez: forrásajánlásokat, webcímeket, infókat a holokauszttagadás témájában bel- és külföldről
- társszerkesztőket, -szerzőket ehhez a bloghoz
Jelentkezni itt is lehet megjegyzés (komment) formájában, vagy írjon a holtvolt[kukacs]gmail[ponty]com címre. Ugyanide kérjük az esetleges kérdéseket, észrevételeket.
Mert erőforrásaink szűkösek, ill. némi technikai nehézséggel is boxolunk (sajnos[igaz: saját érdekünkben is] az igénybevett levelezőrendszer olyannyira ki van hegyezve a spamvédelemre, hogy nem enged bizonyos számú visszaigazolásnál többet küldeni zsinórban), ezért türelmet, megértést kérünk a válaszok tekintetében.
Köszönjük
_______________________________
* igen, tudjuk: itt az "öröm" kifejezésnek ambivalens kicsengése van, de most nincs időnk szofisztikáltabb szövegalkotásra
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése