2009. május 22., péntek

Helyszíni gyűjtés 2.


Május 23.-án szombaton 14 órától a XIII. kerületi Szent István parkban is lehet aláírni, ill. odahozni már kitöltött íveket, ill. személyesen is beszélgetni az akcióról, netán kételyekről. A HoltVolt plakátot kell keresni.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

 
...